Fritiof Swensson oljemålning

Fritiof Swensson oljemålning
Fritiof Swensson oljemålning
Fritiof Swensson oljemålning
Fritiof Swensson oljemålning
Fritiof Swensson oljemålning
Fritiof Swensson oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITIOF SWENSSON (1889-1974): Sjöbod, Bohuslän, signerad och daterad Fritiof Swensson, olja på duk, 53x68 cm

Krackeleringar

660008

2019-07-06