Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Barnporträtt, signerad och daterad Egard Wallin 1937, olja på duk, 60x73 cm

660010

2019-07-06