Slagbord barockstil 1800-tal

Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal
Slagbord barockstil 1800-tal

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, barockstil, furu, svarvade pelare, höjd ca 75, 90 x 53 cm, med klaffar 158 cm

Märken, slitage, kompletteringar

660013

2019-07-08