Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SLAGBORD, 1800-tal, barockstil, furu, svarvade pelare, höjd ca 75, 90 x 53 cm, med klaffar 158 cm
Zustandsbeschreibung
Märken, slitage, kompletteringar
660013
2019-07-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner