Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1936, olja på pannå, 42x53 cm

660016

2019-07-07