Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1936, olja på pannå, 42x53 cm
660016
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här