Soffbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny och teak med dekor i intarsia, skylltmärkt NK (Nordiska Kompaniet), fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 60, 105x58 cm
Bordsskiva med repor
660017
2019-07-05