Soffbord Nordiska Kompaniet

Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny och teak med dekor i intarsia, skylltmärkt NK (Nordiska Kompaniet), fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 60, 105x58 cm

Bordsskiva med repor

660017

2019-07-05