Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅLSKÅLmed lock, 6 glas, 1900-talets första hälft, slipade dekor med växter, förgylld kant, bålskålens höjd 37 cm, slev i nysilver medföljer
Smärre färgbortfall
660025
2019-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här