Bålskål med 6 glas

Bålskål med 6 glas
Bålskål med 6 glas
Bålskål med 6 glas
Bålskål med 6 glas
Bålskål med 6 glas
Bålskål med 6 glas
Bålskål med 6 glas
Bålskål med 6 glas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSKÅLmed lock, 6 glas, 1900-talets första hälft, slipade dekor med växter, förgylld kant, bålskålens höjd 37 cm, slev i nysilver medföljer

Smärre färgbortfall

660025

2019-07-05