Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Porträtt, signerad Egard Wallin 1950, olja på pannå, 22x27 cm

660029

2019-07-07