Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Mansporträtt, signerad Egard Wallin, olja på pannå, 80x40 cm

660030

2019-07-07