Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Mashad, ca 335x250 cm

Slitage, reducerade kortsidor, lagningar

660031

2019-07-06