Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, Mashad, ca 335x250 cm
Slitage, reducerade kortsidor, lagningar
660031
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här