Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Takåsar, signerad Egard Wallin 1932, olja på pannå, 66x73 cm

660038

2019-07-07