Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustmotiv, osignerad, olja på duk, 50x73 cm

Smärre repa

660045

2019-07-07