Edgar Wallin oljemålning
Closed
2019-07-07
660054
| Sold for | 4 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Cykelpendlare, signerad Egard Wallin, olja på duk, 41x60 cm