Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Cykelpendlare, signerad Egard Wallin, olja på duk, 41x60 cm

660054

2019-07-07