Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustvy, signerad och daterad Egard Wallin 1933, olja på pannå, 40x52 cm

660055

2019-07-07