Affischer 1940-tal

Affischer 1940-tal
Affischer 1940-tal
Affischer 1940-tal
Affischer 1940-tal
Affischer 1940-tal
Affischer 1940-tal
Affischer 1940-tal
Affischer 1940-tal

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFFISCHER, 4 st, 1940-tal, Herssons/ Olséns lito, Sthlm, Påsk-motiv, Margarinbolaget, höjd ca 170 cm

Smärre kantskador

660056

2019-07-06