Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Riddare och jungfru, olja på duk uppfodrad på pannå, 74x60 cm

Färgbortfall, krackeleringar

660058

2019-07-07