Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Riddare och jungfru, olja på duk uppfodrad på pannå, 74x60 cm
Färgbortfall, krackeleringar
660058
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här