Gravyrer 1800-tal

Gravyrer 1800-tal
Gravyrer 1800-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 4 st, 1800-talets första hälft, troliger efter Buffon, motiv med olika hundraser, bildyta ca 15x9,5 cm

Enstaka fuktfläckar

660063

2019-07-07