Masker Afrika 1900-tal

Masker Afrika 1900-tal
Masker Afrika 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASKER, 7 st., trä, Afrika, 1900-talets andra hälft, delvis bemålade, höjd ca 24-54 cm

Slitage, avslag

660065

2019-07-07