Lisa Rinnevou

Lisa Rinnevou
Lisa Rinnevou

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): "Boogie down", signerad Lisa Rinnevou, 2/150, färglitografi, bladmått ca 75,5x105,5 cm,

Oramad

660067

2019-07-06