Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972): "Boogie down", signerad Lisa Rinnevou, 2/150, färglitografi, bladmått ca 75,5x105,5 cm,
Oramad
660067
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här