Old Mashad

Old Mashad
Old Mashad
Old Mashad
Old Mashad

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, old, Mashad, ull på bomullsvarp, röd botten med floral dekor och central medaljong, i ena kanten otydligt signerad ?????? (Buwadrah)?, ca 334x245 cm

Jämnt slitage, smärre fläckar förekommer

660074

2019-07-07