Öronlappsfåtölj GP & J Baker

Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker
Öronlappsfåtölj GP & J Baker

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 2000-tal, klädd i GP & J Baker tyg, modell Lotus tyg, på betsat trä ben, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

660080

2019-07-08