Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
KNUT FÄGERSKIÖLD (1840-1912): (2) Kustvy, skogslandskap, signerad och daterad- 98, olja på pannå, ca 22x32 cm
Färgbortfall
660084
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här