Oljemålningar

Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

KNUT FÄGERSKIÖLD (1840-1912): (2) Kustvy, skogslandskap, signerad och daterad- 98, olja på pannå, ca 22x32 cm

Färgbortfall

660084

2019-07-06