Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets början, sannolikt England, fanérad i mahogny med intarsia dekor i olikaträslag, med en hylla, höjd ca 83, 46x46

Bruksslitage

660087

2019-07-08