Aly Ben Salem gouache

Aly Ben Salem gouache
Aly Ben Salem gouache

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALY BEN SALEM (1910-2001), kvinnoporträtt, gouache på papper, signerad Aly Ben Salem, bildmått 26x21,5 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

660090

2019-08-12