Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALY BEN SALEM (1910-2001), kvinnoporträtt, gouache på papper, signerad Aly Ben Salem, bildmått 26x21,5 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
660090
2019-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här