Soffbord 1900-tal

Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal

Såld för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i valnöt, rottingdekor med glasskiva, höjd 51, diameter 61 cm

Sprickor samt ytskador

660091

2019-07-06