Tillbaka till katalog

Tissot Stylist damarmbandsur

Tissot Stylist damarmbandsur
Tissot Stylist damarmbandsur
Tissot Stylist damarmbandsur
Tissot Stylist damarmbandsur
Tissot Stylist damarmbandsur
Tissot Stylist damarmbandsur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

TISSOT, damur, Stylist, pläterad, 1970-tal, manuell, plexiglas, integrerad länk, bredd 18, längd 160 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

660093

Datum:

2019-07-06