Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
TISSOT, damur, Stylist, pläterad, 1970-tal, manuell, plexiglas, integrerad länk, bredd 18, längd 160 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
660093
Datum:
2019-07-06
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här