Väggskulptur gips

Väggskulptur gips
Väggskulptur gips
Väggskulptur gips
Väggskulptur gips
Väggskulptur gips
Väggskulptur gips
Väggskulptur gips
Väggskulptur gips

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSKULPTUR, gips, 1900-tal, i form av manshuvud, patinerad, lackad, höjd ca 37 cm

Slitage

660095

2019-07-07