Karmstolar rokokostil

Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, gråbemålade, lösa textilklädda sitsar, klädda armlän, sitthöjd ca 47 cm

Senare bemålning, ytslitage

660099

2019-07-06