Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, gråbemålade, lösa textilklädda sitsar, klädda armlän, sitthöjd ca 47 cm
Senare bemålning, ytslitage
660099
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här