Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1930/40-talets, art deco, invändigt med låd- och fackinredning, intarsia dekor, svängd ben, höjd ca 101, 85x46 cm
Smärre ytskador, slitage, nyckel saknas
660104
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här