Sekretär art deco

Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1930/40-talets, art deco, invändigt med låd- och fackinredning, intarsia dekor, svängd ben, höjd ca 101, 85x46 cm

Smärre ytskador, slitage, nyckel saknas

660104

2019-07-06