Kista ådringsmålad

Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad
Kista ådringsmålad

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

KISTA på benställning, 1900-tal, ådringsmålad, invänidigt med belysning, höjd 105, 110x61 cm

Slitage, nyckel saknas, omarbetad

660112

2019-07-06