Kurt Erik Heinonen

Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): M/S Marie, signerad KE Heinonen, olja på duk, ca 47x98 cm

660118

2019-07-06