K-G Nilsson litografi

K-G Nilsson litografi
K-G Nilsson litografi

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1995, 127/237, färglitografi, ca 17x17 cm

Inga synligaskador, ej examinerad ur ram

660122

2019-08-12