Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, 1900-talets mitt, fanérad i ek, ställbar spegel, 1 lampa med kupa i opalglas, 2 lådor med dragknoppar i porslinsimitation samt mässing, bordskivans höjd ca

Slitage, märken

660124

2019-07-06