Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMINKBORD, 1900-talets mitt, fanérad i ek, ställbar spegel, 1 lampa med kupa i opalglas, 2 lådor med dragknoppar i porslinsimitation samt mässing, bordskivans höjd ca
Slitage, märken
660124
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här