Arne Norell ´´Chesterfield´´ soffa

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

ARNE NORELL, "Chesterfield" modell soffa, 3-sits, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, etikettmärkt Norell, sitthöjd ca 36, längd 200 cm

Slitage, krackelyr

660125

2019-07-06