Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Samsas", soffa, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1960, mönstrad klädsel, betsade ben i bok, sitthöjd ca 38, längd ca 185 cm
Brukslitage
660129
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här