Soffa Malmsten

Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Samsas", soffa, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1960, mönstrad klädsel, betsade ben i bok, sitthöjd ca 38, längd ca 185 cm

Brukslitage

660129

2019-07-07