Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TUMLARE, silver, Erik Regnman (verksam Söderhamn 1820-1836), PUNSCHKOPP, silver, Anders Ulfsberg (verksam Nyköping 1762-1805), höjd 3-4,5 cm
Spår av invändiga förgyllningar, bucklor
660131
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här