Paraplyställ i grönmålad plåt, på lejontassar
Closed
2019-07-07
660151
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
PARAPLYSTÄLL, 1900-talets slut, grönmålad plåt, på lejontassar, höd ca 54, 30x30 cm
Bruksslitage