Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, 1900-talets slut, grönmålad plåt, på lejontassar, höd ca 54, 30x30 cm
Bruksslitage
660152
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här