Paraplyställ i grönmålad plåt, på lejontassar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets slut, grönmålad plåt, på lejontassar, höd ca 54, 30x30 cm

Bruksslitage

660152

2019-07-12