Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
RUSTNING, 1700-tal, Japan, harnesk, monterad på träställning, höjd ca 80, 35x33 cm
Renoverad, kompleterad, skador
660156
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här