Rustning 1700-tal Japan

Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan
Rustning 1700-tal Japan

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

RUSTNING, 1700-tal, Japan, harnesk, monterad på träställning, höjd ca 80, 35x33 cm

Renoverad, kompleterad, skador

660156

2019-07-28