Lennart Aschenbrenner Modern konst

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Sommar", signerad och daterad Aschenbrenner 82, olja på duk, ca 114x146 cm

660159

2019-07-07