Skålar och fat Emalox

Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, FAT, mm, ca 30 dlr, Emalox, Olden Norge, 1960/70-tal, stora fatets diameter ca 31 cm

Delvis hårt slitage

660160

2019-07-07