Arthur Wardle oljemålning
Closed
2019-07-08
660162
| Sold for | 7 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ARTHUR WARDLE (Storbritannien, 1864-1949), Motiv av en Bulldog, signerad, höjd ca 51x38 cm
Några mindre repor, ytsmuts