Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARTHUR WARDLE (Storbritannien, 1864-1949), Motiv av en Bulldog, signerad, höjd ca 51x38 cm
Några mindre repor, ytsmuts
660162
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här