Arthur Wardle oljemålning

Arthur Wardle oljemålning
Arthur Wardle oljemålning
Arthur Wardle oljemålning
Arthur Wardle oljemålning
Arthur Wardle oljemålning
Arthur Wardle oljemålning

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR WARDLE (Storbritannien, 1864-1949), Motiv av en Bulldog, signerad, höjd ca 51x38 cm

Några mindre repor, ytsmuts

660162

2019-07-08