Väggrelief

Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, Swedish Grace, 1920/30-tal, patinerad koppar, deokr av fiolspelande man samt kvinna, mått 25x31 cm

Sedvanligt ytslitage

660166

2019-08-12