Ruldolf Carlbord gouache på papper

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): (2) Motiv av brudpar i kyrkan samt "Landelius Kond. Standv. II" signerad och daterade R Carlborg 1943, gouache på papper, vardera ca 34x25 och 35x31 cm

Ej examinerade ur ramen

660167

2019-07-08