Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "2003", signerad och numrerad Mortensen 57/150, färgserigrafi, bildyta ca 89x110 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö
660168
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här