Richard Mortensen färgseriegrafi

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "2003", signerad och numrerad Mortensen 57/150, färgserigrafi, bildyta ca 89x110 cm

Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

660168

2019-07-07