vitrinskåp

vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp
vitrinskåp

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets slut, beslag samt spröjs i mässing, höjd ca 156, 87x40 cm

Smärre slitage

660170

2019-07-07