Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets slut, beslag samt spröjs i mässing, höjd ca 156, 87x40 cm
Smärre slitage
660170
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här