Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sits gulbemålad trä, stomme i grönbemålad metall, sitshöjd ca 42 cm

Slitage, repor, märken, senare bemålade, ställvis förlust av färg

660176

2019-07-08